fbpx
Współpraca 2018-11-26T10:54:02+00:00

 Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie prowadzenia firmy 

Nasi klienci

Współpracujemy z wieloma firmami o różnym profilu działalności. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno formy prawne spółek osobowych oraz handlowych, jak i osoby fizyczne.

Grupę naszych klientów stanowią duże, rozbudowane podmioty i małe, rodzinne firmy oraz osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Sprawujemy kompleksową opiekę księgową, podatkową i kadrową nad firmami zatrudniającymi pracowników oraz z prawem do preferencyjnej stawki ZUS. Rozliczamy również firmy ewidencjonujące sprzedaż na kasie fiskalnej oraz prowadzące sprzedaż online. Podejmujemy się także prowadzenia ewidencji dla podmiotów rozpoczynających działalności dzięki dotacjom z Urzędu Pracy oraz korzystającym z dotacji PFRON.  

Klienci o nas

Największym bogactwem Biura Rachunkowego iPodatki365 są pracownicy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych:)

Krzysztof

Oprócz standardowych, sumiennie wykonywanych obowiązków można również liczyć na fachową poradę, wskazówki i pomoc z szerokiego zakresu księgowości.

Anna

Nasza firma korzysta z usług firmy Metis i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi – konkretnie, fachowo i zawsze na czas.

Maciej

Pracownicy biura odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysokim poziomem kultury osobistej, odpowiadając na nasze często nagłe potrzeby.

Rafał

Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę zarówno początkującym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy mają już uznaną pozycję na rynku.

Kasia

Kurs Walut NBP

Waluta Kurs
USD USD 3.8095 PLN
EUR EUR 4.3021 PLN
CHF CHF 3.8202 PLN
GBP GBP 4.794 PLN
JPY JPY 0.033558 PLN