fbpx
Biuro 2019-09-05T12:57:11+00:00

Biuro rachunkowe Warszawa Bielany od środka

Miejsce pracy, to nie tylko  ludzie z którymi pracujemy, ale to również warunki, w których czujemy się dobrze. Nasze biuro rachunkowe zlokalizowane na warszawskich Bielanach to nowoczesna, komfortowa przestrzeń, dobrze zaaranżowana, ale przede wszystkim wielofunkcyjna i dopasowana do potrzeb naszego zespołu.

Wygoda pracy to ergonomiczne szerokie biurka z regulacją wysokości, tak żeby księgowy czy księgowa mógł je dostosować do swojego wzrostu i komfortu pracy. Praca na dwóch monitorach powoli staje się standardem w tej branży, wygodne fotele z podparciem kręgosłupa – to wszystko decyduje o tym, czy zatrudniony przez Ciebie księgowy jest zmęczony czy nie opracowując wyniki i obliczając podatki dla Ciebie.

Lokalizacja

Warszawa Stare Bielany

ul. Kleczewska 18 lok. 4, 01-851 Warszawa

Biura rachunkowe na warszawskich Bielanach

W Dzielnicy Bielany prowadzi swoją działalność ponad sto biur rachunkowych. Większość z nich to małe rodzinne biznesy.

Jak wybrać biuro rachunkowe nowoczesne, profesjonalne i warte ceny jaką płacimy?

Najczęściej pytamy po znajomych, rodzinie, social media. To dobry sposób na dotarcie do firmy, która jest już sprawdzona i posiada pewną renomę. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Poza wiedzą merytoryczną pracowników, trzeba zapytać o usługi niestandardowe np. przygotowywanie przelewów w banku, wystawianie faktur, prowadzenie miękkiej windykacji, przygotowywanie niestandardowych umów o pracę czy zleceń. Wszystkie te zakresy w nowoczesnym i otwartym biurze rachunkowym powinny być dostępne na zasadzie opcji.

Kurs Walut NBP

Waluta Kurs
USD USD 3.974 PLN
EUR EUR 4.6134 PLN
CHF CHF 4.313 PLN
GBP GBP 5.4784 PLN
JPY JPY 0.03486 PLN

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/ipodatki365/public_html/test/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204